• Wpisów: 279
 • Średnio co: 10 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:49
 • Licznik odwiedzin: 72 617 / 2910 dni
 
sasza349
 
To miała być zwykła, weekendowa impreza, jednak  o mały włos nie zakończyła się tragedią. Jak opisuje „Gazeta Pomorska”, 19-latka z okolic Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie) kilka dni temu wybrała się na zabawę do wsi Gołębiewo. Dyskoteka „Crazy” to jedna z najpopularniejszych imprezowni w tym rejonie.

Jak wstępnie ustalili policjanci, w środku nocy dziewczyna opuściła budynek klubu. Sprawca wykorzystał ten moment i napadł na bezbronną nastolatkę.  Kilkadziesiąt minut później naga, zgwałcona kobieta została odnaleziona przez mieszkańców wsi.

- Nie możemy dojść do siebie po tym, co się tu stało. A co dopiero przeżywa ta dziewczyna, jej rodzina. Kobieta, która ją znalazła około godz. 2 w nocy, do dziś nie może się otrząsnąć z szoku. Jesteśmy przerażone. To jakiś koszmar. – relacjonuje anonimowy świadek zdarzenia.

„Gazeta Pomorska” ustaliła, że ofiara ma złamaną szczękę, a na jej ciele znaleziono ślady pobicia i pogryzienia. Najprawdopodobniej na wpół przytomna dziewczyna doczołgała się ostatkiem sił do terenów zabudowanych, licząc, że tam ktoś usłyszy jej błagalne wołanie o pomoc. Trudno sobie wyobrazić, co wydarzyłoby się, gdyby nie szybka interwencja życzliwych mieszkańców Gołębiowa. Na miejsce zdarzenia od razu przyjechało pogotowie i policja. Na szczęście tej feralnej nocy dyżur w komisariacie pełniła kobieta, która otoczyła skrzywdzoną 19-latkę troskliwą opieką.

Grudziądzcy funkcjonariusze już wszczęli dochodzenie w tej sprawie. Dla dobra ofiary i poszukiwań sprawcy nie udzielają mediom żadnych informacji na temat postępów w śledztwie. Mieszkańcy Gołębiowa boją się jednak, że gwałciciel znowu zaatakuje…

- Boimy się. Też mamy córki. Nie można spokojnie tej sprawy zostawić, bo sprawca powinien jak najszybciej być złapany i dostać zasłużoną karę. A dziewczyny powinny bardzo uważać, żeby nigdzie nie wychodzić zwłaszcza z nieznajomymi mężczyznami. Teraz, w weekendy, jest dużo zabaw i imprez. – mówią.

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
 • awatar
   
   
  gość
  No a po co chodzi się do klubu? Przecież w toaletach w klubach jest taki tłok bo się wszyscy bzykają. A jak ona była pogryziona to może pies ją zgwałcił?